1. אסטרטגיה

 2. בירוקרטיה

 3.   גיוס הון

 4. משרד וציוד

 5. גיוס עובדים

 6. פרסום ושיווק

  צעדים בפתיחת עסק - אסטרטגיה עסקית:

   מאמרים אחרונים

   ארבע קושיות לבניית האתר העיסקי שלך

   21.03.2018

   ברוח חג האביב וההתחדשות – למה וכיצד ליצור אתר אינטרנט עיסקי אפקטיבי?

   להמשך קריאה
  1. מילון מונחים פיננסיים לעצמאיים

   27.03.2017

   מעבר לכישורים המקצועיים הנדרשים כדי להיות עצמאי, יש עוד הרבה תחומים ניהוליים שעל בעל עסק להיות בקיא בהם על-מנת להצליח לנהל עסק כהלכה. התחום הפיננסי הוא אחד מהמורכבים שבהם ואתם תידרשו אליו יותר ויותר ככל שמשרדכם יגדל. אז אילו מושגים חשוב לדעת? ריכזנו עבורכם את מילון המושגים השלם

   להמשך קריאה
  2. השוק הבינלאומי: פתרון גדול לעסק הקטן

   06.03.2017

   למרות הקשיים, יש תקווה גם לעסקים קטנים שמעוניינים למנף את עסקיהם: השוק הבינלאומי פתוח למי שמוכן לקראתו

   להמשך קריאה
  3. השוק הבינלאומי: פתרון גדול לעסק הקטן

   05.03.2017

   למרות הקשיים, יש תקווה גם לעסקים קטנים שמעוניינים למנף את עסקיהם: השוק הבינלאומי פתוח למי שמוכן לקראתו

   להמשך קריאה
  4. איך לחסוך כסף בניהול עסק קטן וחדש?

   19.01.2017

   חקיקה חדשה, יוזמות חדשות וגם ריכוז אפשרויות תמיכה וותיקות, מאפשרים מעט יותר מרווח נשימה עבור עצמאיים ובעלי עסקים קטנים, שעד לא מזמן הסתמכו רק על עצמם כרשת בטחון להקמת עסק. הנה מספר דוגמאות שחשוב ומשתלם להכיר

   להמשך קריאה
  5. על אפליקציות לעסקים פיננסיים

   02.12.2014

   עולם האפליקציות שינה את חיינו וכיום ניתן לאתר אפליקציה כמעט בכל תחום. אם אתם מחפשים אפליקציות של אתרי חדשות, משחקים, ספורט, סרטים, שוק ההון או אפליקציות לעסקים, ניתן לעשות זאת באמצעות חיפוש פשוט בטאבלט או בטלפון הסלולארי שלכם. ניתן גם לפתח אפליקציה ייעודית עבור הצרכים של החברה שלכם. בכתבה זו נתמקד בתחום של אפליקציות לעסקים פיננסיים. אלה הן אפליקציות במגוון תחומים המסייעים לאנשי עסקים ולחברות העוסקות בתחומי הפיננסיים השונים (בנקאות, שוק ההון, פנסיה, ביטוח ועוד).

   להמשך קריאה
  6. מהו טלמיטינג? האם גם אתם זקוקים לשירות הזה?

   14.10.2014

   בימים אלה, בהם יציבות היא הדבר האחרון שניתן לומר על השוק המקומי וגם הבינלאומי, חברות רבות מוצאות את עצמן נסגרות או מצטמצמות בגלל חוסר בלקוחות. מצד שני, קשה להן למצוא את התקציב להשקעה במערך שיווקי טוב ויעיל, אשר ירחיב את מעגל הלקוחות. למרות ההוצאה הכספית, השקעה בשיווק היא הכרחית כדי לשרוד וכדי להצליח. השלב הראשון בשיווק הוא איתור לקוחות מתעניינים ודרך יעילה לעשות זאת היא באמצעות טלמיטינג. אז מה זה טלמיטינג?, מהם היתרונות שלו על פני שיטות שיווק אחרות? והאם מומלץ לעשותו מתוך החברה או לשכור שירותים של חברה חיצונית? - כל אלה במאמר הבא.

   להמשך קריאה
  7. פעילות גיבוש לעובדים מוכוונת יעילות ושיפור תפוקות

   20.08.2014

   אספקטים חברתיים אינם מהווים בדרך כלל יעד, בוודאי שלא יעד קצה בארגון. שכן, שם המשחק הוא תפוקה. מפעל יצרני ישאף תמיד לשפר תפוקות ייצור. למטרות חברתיות אין לכאורה ערך רווחי או ערך של תפוקה. יעד כזה, אם קיים, עשוי לנבוע מאידיאולוגיה סוציאלית שתביא מנהל או בעלים לשלב ערכים סוציאליים בניהול הארגון.

   להמשך קריאה
  8. פתיחת חנות און-ליין במקביל לפתיחת חנות פיזית

   04.08.2014

   אסטרטגיה עסקית נשענת כיום במידה רבה על הופעה בכמה שיותר פלטפורמות. לא ניתן להסתפק בחנות פיזית בלבד ובכל תחום יש צורך גם בפתיחת חנות און-ליין. יחד עם זאת, פתיחה של שתי חנויות במקביל כרוכה בלא מעט דילמות:

   להמשך קריאה