פיתוח עסקי

 1. barak consulting group

  חברה ליעוץ ופיתוח אירגוני המציעה מגוון שירותי יעוץ, המתאימים לארגונים בשלבי התפתחות ובגדלים שונים ומשלבת בעבודתה, את חזית העשייה והידע בתחום היעוץ הארגוני.
  מטרתה היא לסייע להנהלת הארגון למקסם יכולותיו על ידי הפעלה וניהול נכון של העובדים, המנהלים ותהליכי העבודה. ניסיונינו מראה, כי ארגון המשקיע בהון האנושי מתוך הכרה לפיה באנשים, במוטיבציה שלהם ובמיצוי יכולתם, טמונה הצלחת החברה, ישיג בעזרתנו, הצלחה עיסקית וסביבת עבודה פרודוקטיבית ויעילה.

  ----- 0505588015 כל הארץ www.barakconsulting.co.il
 2. רותם פיתוח עסקי

  רותם פיתוח עסקי מתמחה בליווי ניהולי ופיתוח עסקי. אנחנו יודעים ורוצים לסייע לבעל העסק להקים ולנהל את העסק שלו על הצד הטוב ביותר כבר בשלבים הראשונים. לצורך כך הקמנו את חטיבת ה- SOHO שמתמחה ביזמים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים. במסגרת הפעילות הזו אנו פועלים בשיתוף משרד התמ"ת ומאפשרים לך לקבל שירות בעלויות מסובסדות.

  08-9707215 ----- כל הארץ www.rotembd.co.il
 3. אקסלנט

  אקסלנט ייעוץ אסטרטגי ופיתוח עסקי מתמחה בבנייה ויישום מטרות אסטרטגיות של חברות בצמיחה. אנו נדאג כי הלקוח יעמוד במטרות העסקיות ויגיע לצמיחה על ידי בנייה ויישום תוכנית אסטרטגית, זיהוי וסיוע במציאת שת"פ אסטרטגי, הגדרת מנועי צמיחה, הגדרת לקוחות אסטרטגיים, ייעוץ בנושא העצמה אישית וארגונית.