סרטונים בנושא פרסום ושיווק

 • כיצד וידאו באינטרנט מזין חדשנות גלובלית\ כריס אנדרסון

  יולי 2010, 18:53

  כריס אנדרסון מ-TED טוען שפריחת סרטוני וידאו ברשת יוצרת תופעה עולמית הנקראת בפיו "חדשנות מואצת קהל" - מעגל לימודי, המזין את עצמו, אשר יכול להיות משמעותי כמו המצאת הדפוס. אבל כדי לנצל את עוצמתו, אירגונים יצטרכו לאמץ פתיחות ברמה חדשה לגמרי.

 • מה פיזיקה לימדה אותי על שיווק\ דן קובליי

  יולי 2010, 07:38

  על פניו, אין הרבה מן המשותף לפיזיקה ושיווק, אבל דן קובליי חש תשוקה כלפי שניהם. באופן מפתיע, הוא מניח באותו סל את שני התחומים הזרים כל-כך האחד לשני, תוך שימוש בחוק השני של ניוטון, עיקרון אי-הודאות של הייזנברג, השיטה המדעית והחוק השני של תרמודינימיקה, כדי להסביר את התאוריות העומדות בבסיס הקמפיינים למיתוג מוצרים.

 • איך ליצור "השפרצה" במדיה חברתית \ אלכסיס אוהניאן

  דצמבר 2009, 04:27

  בארבע דקות משעשעות וזריזות, אלכסיס אוהניאן מרדדיט (Reddit) מספר מעשיה אמיתית על לוויתן גדול סנפיר שעלה לגדולה וירטואלית. הלקח של מר מכנסיים משפריצים הוא מקרה קלאסי של בניית רעיונות, אופנות ושיווק בעידן פייסבוק.

 • שיעורים לחיים מפי איש פרסום\ רורי סאת'רלנד

  יולי 2009, 16:39

  פרסום מוסיף ערך למוצר על יד כך שהוא משנה את התפיסה שלנו, ולא על ידי שינוי במוצר עצמו. רורי סאת'רלנד יוצא באמירה נועזת כי שינוי בערך הנתפס יכול להיות מספק באותה מידה כמו שינוי בערך האמיתי - ולמסקנתו יש השלכות מעניינות על האופן שבו אנו רואים את החיים.

 • אוון וויליאמס מאזין למשתמשי טוויטר\ אוון וויליאמס

  פברואר 2009, 07:55

  אוון וויליאמס, מנכ"ל טוויטר, מספר על התפתחותה של הרשת החברתית שהחלה את דרכה כרשת שמטרת לאפשר לאנשים לשתף ברגעים אישיים קטנים ובעזרת המשתמשים התפתחה לכיוונים נוספים

 • איך להצליח לבלוט מעל כולם\ סת גודין

  אפריל 2007, 17:05

  סת גודין מסביר שבעולם שבו יש הצפה מתמדת של תכנים פרסומיים, הדרך היחידה לבלוט היא להפיץ את הרעיונות בדרך שונה ולא שגרתית