על אפליקציות לעסקים פיננסיים

מאמר מערכת פורסם: 02.12.2014
על אפליקציות לעסקים פיננסיים

עולם האפליקציות שינה את חיינו וכיום ניתן לאתר אפליקציה כמעט בכל תחום. אם אתם מחפשים אפליקציות של אתרי חדשות, משחקים, ספורט, סרטים, שוק ההון או אפליקציות לעסקים, ניתן לעשות זאת באמצעות חיפוש פשוט בטאבלט או בטלפון הסלולארי שלכם. ניתן גם לפתח אפליקציה ייעודית עבור הצרכים של החברה שלכם. בכתבה זו נתמקד בתחום של אפליקציות לעסקים פיננסיים. אלה הן אפליקציות במגוון תחומים המסייעים לאנשי עסקים ולחברות העוסקות בתחומי הפיננסיים השונים (בנקאות, שוק ההון, פנסיה, ביטוח ועוד).

אפליקציות הן כלי עבודה לאנשי עסקים!

כל איש עסקים או מנהל חברה העוסק בתחום הפיננסיים יכול לעשות שימוש יעיל מאוד באפליקציות בתחום ההתמחות שלו. אם אתם עוסקים בתחום הנדל"ן, תוכלו להיעזר באפליקציות המאתרות לכם נכסים, באפליקציות של מחשבוני נדל"ן, אפליקציות העוסקות בחישובי ריביות ועוד. יש גם לא מעט אפליקציות של אתרי חדשות היכולות לסייע מאוד לאנשי עסקים, למשל אפליקציות של האתרים הפופולאריים YNET, וואלה והארץ, אפליקציות של עיתונים העוסקים בכלכלה בארץ ובחו"ל ועוד. כמובן שעל מנת לעשות שימוש באפליקציות יש צורך בטאבלט או בטלפון סלולארי חכם. הטאבלט הוא מכשיר אידיאלי לשימוש באפליקציות של עסקים פיננסיים מכיוון שזהו מכשיר, המותאם בדיוק לסוג זה של כלי עזר. חשוב כמובן לבחור בטאבלט המתאים לצרכים של איש העסקים או החברה, ובעיקר לשים לב לסוג מערכת ההפעלה של הטאבלט (מערכת הפעלה של אפל, אנדרואיד או מיקרוסופט). יש גם לא מעט אפליקציות לניהול התקציב של החברה וכמובן גם אפליקציות של הבנקים השונים עם עזרים רבים. בכל הקשור לעולם שוק ההון, ניתן לנסות ולאתר אפליקציות, המסייעות לסוחרי הבורסה ויש לא מעט כאלה, למשל - במה כדאי להשקיע? מעקב אחר תיק ההשקעות שלכם, אפליקציות של מסחר און ליין, מעקב אחר הפעילות בשוק ההון ועוד. יש לציין כי חלק מהאפליקציות הן יוזמה של הבנקים השונים כשרות ללקוחות שלהם. לאלה המחפשים אחר משכנתא טובה, יש לא מעט אפליקציות המסייעות בתחום זה. תחום חשוב נוסף בעולם הפיננסיים הוא תחום הביטוח. בשנים האחרונות ניתן לאתר גם אפליקציות בתחום זה, חלקן של חברות הביטוח עצמן וחלקן של חברות פרטיות.

פלטפורמת פיתוח רב ערוצית – מה זה אומר בעצם?

אחד האתגרים הניצבים כיום בפני מפתחי אפליקציות היא האפשרות להיות מותאם למגוון הרחב (וההולך ומתרחב) של המכשירים הקיימים בשוק: טלפונים סלולריים, מחשבים ניידים ושולחניים, טאבלטים ועוד. כיום, מציעה חברת קוני העולמית, שלה נציגויות בישראל – פלטפורמת פיתוח אפליקציה רב ערוצית כלומר, את האפשרות לפתח קוד בסיסי שאותו ניתן יהיה לקרוא בכל סוג של מכשיר, גם אם הוא מדורות קודמים. בתחום הפיננסי מציעה קוני ישראל אפשרויות לאפליקציות בתחום הבנקאות והמסחר הוירטואלי מה שמאפשרים לקצר זמנים ותהליכים הנובעים מהפרשי שעות בעולם. החברה גם מתחייבת לתמוך ולהתאים באופן מידיי בכל מכשיר חדש שייצא לשוק –מה שמבטיח כי האפליקציה שבה תשקיעו תיתן תמורה לעוד שנים ארוכות.

היתרונות של אפליקציות לעסקים

באמצעות אפליקציות איכותיות לעסקים פיננסיים שונים, ניתן לשפר ולשדרג את העסק, את המכירות, את ההכנסות ולמעשה את הרווחיות של העסק. בין אם יש לכם עסק קטן (אפילו של אדם אחד), בינוני או גדול, האפליקציות בתחום העסקים יוכלו לסייע לכם מאוד ואף להפוך את החברה שלכם מכושלת למצליחה. צריך כמובן לדעת כיצד לעשות שימוש הולם וחכם באפליקציות הללו, אשר חלקן עולות כסף וחלקן חינמיות. ניתן בהחלט לומר כי ברוב התחומים הפיננסיים (ביטוח, משכנתא, פנסיה, שוק ההון, בנקאות ועוד), יש כיום לא מעט אפליקציות יעילות מאוד, וכל שנותר לכם הוא לאתר אותם וללמוד כיצד להשתמש בהן ביעילות ובקלות.

אפליקציות חוסכות זמן וכסף!

כאשר אתם מחפשים אפליקציה לעסק שלכם, כדאי ללכת בעיקר על אפליקציות שיכולות לחסוך לכם זמן או כסף. אלה הן האפליקציות המשתלמות ביותר לכן גם הפופולאריות ביותר. למשל - אפליקציה שמבצעת עבורכם חישובי מיסים וכך גורמת לכם לחסוך במס. או אפליקציה לחישוב של המשכנתא האידיאלית. יש גם אפליקציות החוסכות לכם זמן או אנרגיה מושקעת. כאשר האפליקציה הפיננסית חוסכת לכם כסף באופן ממשי או חוסכת לכם משהו שהוא "שווה כסף" (למשל זמן) – זוהי אפליקציה שכדאי ללכת עליה. כמובן שכדאי גם לברר מהי העלות של האפליקציה והאם היא באמת חוסכת לכם זמן או כסף בפועל (מומלץ לקבל המלצות ממשתמשים מרוצים). לסיכום, ניתן בהחלט לומר שכמו שטאבלט איכותי יכול לשפר ולשדרג את בעלי העסק, כך גם במקרה של אפליקציות לעסקים. אם תדעו כיצד לאתר אפליקציות שיסייעו לעסק שלכם, תוכלו לשדרג את העסק וזאת בעלות נמוכה מאוד עד כדי אפסית. אז חפשו עוד היום את האפליקציות לעסקים שיוכלו לסייע לכם ותגלו במהרה כי החיים שלכם הופכים לקלים יותר!


    מאמרים שיכולים לעניין אותכם: