טיפים לעיצוב משרד חכם

מאמר מערכת פורסם: 29.05.2014
טיפים לעיצוב משרד חכם

אומרים שכרטיס הביקור שלנו אמור לייצג אותנו בצורה הטובה ביותר, הצבעים, הלוגו, האיכות של הדף. אז אם עשיתם עבודה טובה בכרטיס הביקור, עכשיו, כל שנותר לכם הוא להשאיר את הלקוח הפוטנציאלי ולהפוך אותו ללקוח חדש בחברה שלכם. זה מתחיל מהמשרד. משרדים הם כרטיס הביקור הפיזי שלנו, המשרד אמור לייצג את מה שאמרתם בכרטיס ביקור ולעמוד מאחורי זה, אם כתבתם על עצמכם "עובדים עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר" אתם צריכים לעמוד מאחורי המילה שלכם. אתם לא יכולים להונות את הלקוחות הפוטנציאלים, אם יש משהו שאתם רוצים מהם - זה את האמון שלהם.

כמה טיפים מעניינים לעיצוב המשרד המתקדם שלכם:

·         מערכת לניהול חדר ישיבות מקצועי
כמה פעמים יצא לכם בחברה להיתקל ב"דאבל בוקינג", כלומר, שני חברים מהצוות קבעו ישיבה באותה השעה, הדבר גורם לחוסר מקצועיות משווע מול הלקוח שאמור לשבת איתכם בישיבה בטענה של "בטעות קבענו". הפתרון לכך הוא ניהול לו"ז במערכת המאפשרת לכם להיות בשליטה בכל הקשור ללוחות זמנים של חדר הישיבות בחברה באמצעות תצוגה אינטראקטיבית אשר תראה זמינות כרגע וזמינות עתידית בצורת "לו"ז מתוכנן להיום/לשבוע" לבחירתכם.

·         שלטים דיגיטליים מתקדמים
אחד הדברים שמתרחשים בכל פעם שמזמנים לקוחות או ספקים לפגישה מקצועית, הוא ההמתנה. ההמתנה הזו של מי שהגיע לפגישה בלובי / חדר המתנה, במידה ואתם מבקשים מבן אדם להמתין, יש לכם שתי אפשרויות, או לתת לו להמתין עם כוס מים וטלוויזיה שתשעשע אותו או שבינתיים, תעבירו לו את סרטון התדמית של החברה, אותה "מיני פרזנטציה" שיכולה לכבוש את אמונו של הלקוח עוד בזמן ההמתנה לפגישה. אז ההמתנה יכולה להיות אפילו פרודקטיבית ביותר בעזרת מסך קטן וכמה סרטונים שיוצגו בצורה פשוטה וקלה.

·         שיחות ועידה בוידאו
בכל משרד מתקיימות כמה וכמה עשרות (אם לא מאות) שיחות ועידה ביום, הן ברמה הפנימית שבחברה והן ברמה החיצונית מול חברות חיצוניות. על מנת לייעל, אפשר בקלות להתקין מערכת "וידאו קונפרנס" אשר תעזור ותציג שיחות ועידה בוידאו בצורה החדה והאיכותית (וכמובן המתקדמת) ביותר שקיימת כיום. כיום, אפשר בעזרת שיחת וידאו אחת ניתן לחסוך נסיעה, חנייה של שעתיים בבניין הספק/לקוח והוצאות נוספות מיותרות.

פתרונות למשרד חכם לא אמורים לעשות "הצגה" מול הלקוח, אלא פשוט לעמוד מאחורי המילים שכתבתם בכרטיס הביקור שלכם ולא פחות מכך, לאפשר לכם לנהל את המשרד בצורה אפקטיבית וחסכונית הרבה יותר.
משרד חכם לא אומר שאתם עשירים כמו שאומר שהמשרד מתקדם ועומד בסטנדרטים של הקידמה.

למידע מורחב ופתרונות נוספים עובר עיצוב משרד חכם


    מאמרים שיכולים לעניין אותכם: